پشتیبانی و آموزش

با توجه به روند رو به رشد تکنولوژی در زمینه اتوماسیون صنعتی یکی از اصولی ترین فعالیت های شرکت های خدمات مهندسی آموزش است که می توان آن را به دو بخش کلی آموزش تکنولوژی و آموزش کاربری تقسیم نمود.

    

 در آموزش کاربری چگونگی کارکرد صحیح با سیستم های خریداری شده شامل انواع پی ال سی ها ،فیلدباسهای مختلف و درایوهای سرو و نرم افزار TwinCAT، به عنوان شاخص های خدمات پس از فروش مطرح است که با توجه به نوع محصول و نوع کاربری بخش های متفاوتی برای آن قابل تعریف است.          

 هدف از آموزش تکنولوژی آن است که تکنولوژی روز سیستم های کنترل به کارشناسان منتقل شده تا آنها را در انتخاب سیستم بهینه و صحیح یاری نماید. برای نیل به این هدف شرکت نیک مهر گستر تهران آموزش های  مداوم را جهت آشنایی با سرفصل های مختلف ارائه می دهد.

  شرکت نیک مهر گستر تهران اقدام به برگزاری دوره آموزش پی ال سی های BECKHOFF به صورت هفتگی نموده است . علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره ها می بایست با واحد آموزش تماس حاصل نمایند و یا اطلاعات خود و دوره مورد نیاز را به تلگرام شرکت ارسال کنند تا به ترتیب اولویت در دوره  آموزشی کنترل کننده های منطقی(PLC) محصولات BECKHOFF ثبت نام گردند. لازم به توضیح است که با توجه به همکاری این شرکت با سازمان فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی ، کلیه دوره ها در مرکز آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور و با اعطا گواهینامه مشترک صورت می پذیرد.

  

 

کد دروره

شرح دوره حضوری

NICTC21

دوره آموزش عمومی پی ال سی هایBECKHOFF مدت دوره یک روز ـ برگزار نمیشودـ

NICTC22

دوره آموزش پیشرفته پی ال سی های BECKHOFFمدت دوره سه روز

NICTC23

دوره آموزش سیستم های Motionمدت دوره سه روز

NICTC31

دوره آموزش عمومی پی ال سی هایBECKHOFF با نرم افزار TwinCAT3 مدت دوره یک روز ـ برگزار نمیشودـ

NICTC32

دوره آموزش پیشرفته پی ال سی هایBECKHOFF با نرم افزار TwinCAT3 مدت دوره سه روز

NICTC33

دوره آموزش سیستم های Motion با نرم افزار TwinCAT3  مدت دوره سه روز

NICTC34

دوره آموزش Matlab/Simulink با نرم افزار TwinCAT3  مدت دوره یک روز

NICTC35

دوره آموزش ++C با نرم افزار TwinCAT3  مدت دوره دو روز

NICTC41

دوره  آموزش مقدماتی و آشنایی با اینترنت اشیاء IOT  مدت دو روز

NICTC42

دوره آموزش پیشرفته اینترنت اشیاء و فضای ابری IOT  مدت سه روز

  

* با توجه به رشد دانش فنی و تکنولوژی آموزشی در دنیای امرور و استفاده بهینه از زمان و افزایش کیفیت آموزشی  شرکت نیک مهر با همکاری مجموعه ایلپ  و مرکز تربیت مربی سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به آماده سازی و برگزاری دوره های آموزش مجازی کلیه دوره های آموزشی تخصصی خود در حوزه اتوماسیون نموده است که کلیه علاقمندان میتوانند با شرایط ویژه  از این آموزش ها استفاده نمایند و با توجه به زیر ساخت مناسب و تیم فنی مجرب توانسته ایم  دوره های آموزشی متفاوت و مهارتی را عرضه نماییم .

جهت ثبت نام  در دوره های آموزشی مجازی بکهوف وارد بخش آموزش مجازی شوید. 

تمــــــــاس باما

تهران، خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی ، کوچه هشتم ، پلاک 8
تلــفن : 88675309 _ 88675308
دورنگار:88714142

info @nicmehr.com